Průvodce registrací

 

Co vše umožní úspěšná registrace a kde ji najít?

 

Registrace je na portálu Kreativní Anděl pro každého zdarma a získáte s ní řadu výhod.

 

  • Rychlé a pohodlné nakupování.

  • Žádné opětovné vyplňování kontaktních údajů v objednávce.

  • Vytvoření obchodního prostoru ( E-shopu ) a prezentace vašich produktů.

  • Komentovat a hodnotit prodejce.

  • Rychlou domluvu přes vnitřní poštu.

  • Přehledná fakturace objednaných nebo prodaných produktů.

  • Přehlednou administraci vašeho účtu.

  • Kredity za prodej i nákup, které můžete dále využít.Přístup do Registrace nejdete v horní liště ( symbol panáčka ) .

Před registrací se nezapomeňte podívat na
Pravidla užívání portálu Kreativní Anděl. 

Kdo se může registrovat?

Každá fyzická osoba (nepodnikatel) straší 18-ti let, která má způsobilost k právním úkonům v plném rozsahu, podnikatelé, právnické osoby a chráněné dílny.

 

 

Jaký zvolit typ registrace?

Na portálu Kreativní Anděl můžete zvolit několik možností registrace. Pokud využíváte Facebook, můžete se snadno registrovat pomocí Facebook tlačítka.Obyčejná registrace

Obyčejná registrace je nejzákladnější forma registrace, která vám umožní využívat veškeré výhody portálu Kreativní Anděl. Tato volba otevře celý uživatelský účet se všemi nákupními i prodejními funkcemi. Obyčejná registrace + zatrhnutí kolonky CHCI JEN NAKUPOVAT

Chci jen nakupovat je ideální volba pro uživatele, kteří chtějí při nákupu využívat veškeré výhody registrace. Profil uživatele je uzpůsoben pouze k nákupu a neobsahuje funkce pro prodej. 

Pokud v budoucnu budete chtít prodávat vlastní produkty, máte možnost svůj účet kupujícího přepnout na účet prodejce.

Pozor, z účtu prodávajícího se na účet kupujícího nelze přepnout.Fyzická osoba - podnikatel ( živn.list ) nebo Právnická osoba - Firma

Je jasná volba pro prodejce, kteří vlastní živnostenské oprávnění. Zaslané doklady budou konfigurované tak, aby je bylo možné bez problémů použít ve vašem účetnictví. Chráněná dílna

Pokud zvolíte registraci jako "Chráněná dílna" , nebo jako zástupce "Chráněné dílny", bude váš účet následně zkontrolován a schválen administrátorem. Chráněné dílny musí být registrovány u příslušného úřadu.

 

Úspěšná registrace musí být potvrzena ze strany provozovatele portálu Kreativní Anděl.

 

 

Co má být vyplněno v kolonkách registračního formuláře?


Uživatelské jméno

Napište jméno, pod kterým se budete prezentovat na portálu Kreativní Anděl. Bude to také název vašeho e-shopu. Vybírejte uváženě, neboť jméno nelze následně měnit. Uživatelské jméno bude zobrazováno ostatním uživatelům a je to také vaše značka. Znaky, které nelze použít v uživatelském jméně jsou: "@" ","  "."

Jméno volte co nejkratší a nejvýstižnější.E-mail

Kontaktní e-mail je velice důležitým údajem. Slouží nejen k potvrzení registrace, ale jeho prostřednictvím vám budou zasílány i nové objednávky a jejich stav. Díky správně zadanému e-mailu budete vždy a včas informováni o všech svých objednávkách a nákupech. Proto zvolte aktivně užívanou e-mailovou adresu. Zadaná e-mailová adresa nebude přístupná ostatním uživatelům. Heslo

Heslo by mělo mít alespoň 6 znaků. Své heslo si můžete kdykoliv změnit v nastavení svého účtu. 

Co se stane po odeslání registrace?

Po odeslání registračního formuláře vám bude zaslán potvrzovací - aktivační e-mail, kterým svou registraci dokončíte. Po kliknutí na odkaz v e-mailu vás systém přesměruje zpět na portál a zašle vám ke kontrole aktivační e-mail. Potom se můžete bezpečně přihlásit a využívat tak veškerých výhod spojených s registrací. 

 

 

Jak změním své údaje?

Jakékoliv osobní údaje můžete upravit v administraci svého účtu v záložce Nastavení účtu | Osobní údaje. Po provedené změně stačí údaje jen uložit. Některé údaje jsou však neměnné, a to např. Uživatelské jméno. 

Změna či ztráta hesla?

Své heslo si můžete kdykoliv změnit v nastavení svého účtu. Pokud jste své heslo zapomněli, klikněte na „panáčka“ v horní liště. V levé části stránky zvolte  "Zapomenuté heslo" a po vyplnění svého registračního e-mailu vám systém zašle odkaz, kde bude možné heslo nastavit nové.

 

 

 

Jak zruším svoji registraci? 

Zrušení vašeho účtu lze provést pouze v situaci, že vůči provozovateli portálu Kreativní Anděl máte uhrazeny veškeré závazky a nemáte žádné nevyřešené spory se svými zákazníky. V administraci najdete záložku Nastavení účtu | Můj účet a zde kliknete na tlačítko „Přeji si zrušit můj účet“. Budeme rádi, když nás před tímto zásadním krokem nejdříve informujete. Osobně Vám zavoláme, pobavíme se o důvodech zrušení účtu a určitě najdeme společné řešení.