Nejlepší prodejci jsou seřazeni podle svých celkových obratů na KreativniAndel.cz.


1 2 3 4

Well she's walking through the clouds 

With a circus mind that's running round
Butterflies and zebras
And moonbeams and fairy tales
That's all she ever thinks about
Riding with the wind.
...

(Jimi Hendrix - Little wing)

 

Gumové zarážky Vám ráda přidám zdarma na požádání.

Nevhodné pro děti do 3 let.

Cena u náušnic je za pár, není-li uvedeno jinak.

Registrován:
 19.2.2020
Oblíbenost:
 5 fanoušků
Všechno zboží prodejce:
 72 ks
Ukázky výrobků prodejce

Dobrý den, ráda tvořím, hlavně ale háčkuji pro radost dětem, nebo různé dekorace. Návody si hledám buď na netu, ale především si je vytvářím sama, protože buď vůbec nejsou, jsou v cizím jazyce, nebo mu prostě nerozumím. a tak si je udělám podle toho, jaké jsou požadavky. Takto už jsem dělala lecjaké postavičky, zvířátka,... V podstatě uháčkuji cokoli. Občas i pletu,šiju, nebo vyšívám ale to spíš výjmečně. Háček mám nejraději. Proto kdybyste měli nějaké přání na uháčkování, neváhejte se mi ozvat. Věřím, že se domluvíme. Háčkování je můj relax a radost. Ta je dvojnásobná, když vím, že z ní má radost i někdo jiný. A když to pomůže i dětem, které nemají tolik štěstí jako jiné děti, je to super.

Registrován:
 17.2.2020
Oblíbenost:
 1 fanoušků
Všechno zboží prodejce:
 3 ks
Ukázky výrobků prodejce

Jmenuji se Eva Faldynová.  Pocházím z krásné vesnice Václavovice na okraji Beskyd.  Miluji přírodu a protože v ní žiji je i mojí inspirací.

Tvořím převážně obrazy krajin, luk a polí a k tomu samozřejmě patří i květiny. Pracuji s fotografií, ale také v plenéru.

V mé tvorbě rovněž naleznete figurální malbu, portréty, surrealismus a občas také abstrakci. Je to tím, že nejsem omezena na žádný umělecký směr. Maluji srdcem  a maluji to, co mě baví. Obrazy jsou barevné, protože vyjadřují moji radost k životu a k malování. 

Jsem členkou Sdružení výtvarníků ČR, V-Klubu výtvarníků Frýdecko-Místecka a dalších výtvarných skupin pro Českou republiku a v zahraničí. Těší mě, že mohu být součástí a  podporou při vytváření novoročenek KONTA BARIÉRY.

Prezentuji se nejen při výstavách v galeriích v ČR, ale i v zahraničí. 

Přeji si, aby mé obrazy vyjadřovaly klid, pohodu a pocit naplnění.

 

 

Registrován:
 2.2.2020
Oblíbenost:
 4 fanoušků
Všechno zboží prodejce:
 11 ks
Ukázky výrobků prodejce
Vítám Vás ve svém obchůdku 
 
     již od roku 2010 se věnuji papíru. Baví mě vytvářet nejen originální přání, ale i různé bločky, zápisníky na Vaše tajnosti, malůvky. V  roce 2014 jsem se začala soustředit na dárky ke svatbě. 
 
Krabička sama o sobě je dárkem, jakmile novomanželé zvednou víčko krabičky, celá se rozevře, uvnitř jsou na bocích kapsičky, kam se vkládají finanční příspěvky. Můžete vybírat z již hotových krabiček popř. zvolit poptávkovou variantu, kde se domluvíme na barvách, textech a já Vám vyrobím krabičku přímo na míru :)
Ke krabičkám lze vyrobit i přání ve stejném designu.
 
děkuji za návštěvu a nákupy.
Katy scrap
 
Registrován:
 21.9.2019
Oblíbenost:
 3 fanoušků
Všechno zboží prodejce:
 1 ks
Ukázky výrobků prodejce
1 2 3 4