Prodáno

Háčkovaný drak Zipák z pohádky Jak vycvičit draka

#73734 17/02/2020 Již prodaných 2 ks
550,- Kč
Nedostupný produkt
Sdílet Sdílet
Koupí tohoto produktu přispějeme 11,- Kč dětem v těžké situaci.
danca60
člen od: 17/02/2020
Město: jaroměřice nad rokytnou
Oblíbenost: 0 fanoušků
Poštovné a balné:
platba předem (ČR): 65,- Kč
Dodání do:
2 týdnů
Dostupných kusů:
0 ks
Popis:

Drak je ručně háčkovaná hračka pro milovníky pohádky jak vycvičit draka. Velikost cca 30 cm. Je plněná  dutým vláknem, má bezpečnostní očička, takže jde i prát a mohou si s ní hrát i ti nejmenší, aniž by ublížili sobě nebo samotné hračce. Odstíny zelené se mohou nepatrně lišit.  Není skladem, ale jsem schopná rychle vyrobit, takže do 2 týdnů, jak mám uvedeno, určitě budete mít  doma (budou-li připsané peníze na účtu).

Materiál:
Barevnost:
Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Naposledy prohlíženéVymazat historii

Pomáháme

Štefánek je šestnáctiletý chlapec s autismem. Já jsem se Štefanem seznámila před dvěma roky, kdy jsem se stala jeho klíčovým pracovníkem. Je to chlapec, který špatně navazuje kontakty, je velice nedůvěřivý a chybí mu kamarádi. Svůj volný čas tráví se svou rodinou, na kterou je velice fixovaný. Doma
Tento příběh má aktuálně 17 hlasů
Do konce hlasování zbývá 10 dnů
Honzík je báječný klouček, který má rád procházky, jízdu autem, dětské hřiště a pískoviště. Má rád děti, ale neví, jak se zapojit do jejich her. Má totiž četné zdravotní potíže, které s rodiči aktivně řeší.
Tento příběh má aktuálně 11 hlasů
Do konce hlasování zbývá 10 dnů
Náš Ivánek měl těžký vstup do života, kdy ho téměř půl hodiny po narození resuscitovali. Ivánkovi diagnostikovali kvadruplegickou mozkovou obrnu. Ivánek je skoro tříletý chlapeček, vývojově je ale jako tříměsíční miminko, které potřebuje celodenní péči.
Tento příběh má aktuálně 14 hlasů
Do konce hlasování zbývá 10 dnů