Tento produkt byl odstraněn.
Prodáno

Náhrdelník - Přijetí

#75561 11/06/2022 Již prodaných 1 ks
295,- Kč
Nedostupný produkt
Sdílet Sdílet
Koupí tohoto produktu přispějeme 6,- Kč dětem v těžké situaci.
Atelier Margalit
člen od: 01/03/2022
(1)
Město: Havířov
Oblíbenost: 3 fanoušků
Poštovné a balné:
platba předem (ČR): 69,- Kč
Dodání do:
2 dnů
Dostupných kusů:
0 ks
Popis:

Náhrdelník zhotovený technikou mokrého plstění z ovčího rouna merino. Použitý materiál je antibakteriální a hypoalergenní.

Ovčí vlna se vyznačuje tím, že odpuzuje nečistoty, v případě potřeby však lze náhrdelník vyprat jemnou a laskavou rukou, po máchání nekroutit, pouze jemně vymačkat.

Fotografie nejsou nijak upravovány, přesto se barevné odstíny mohou jemně lišit v závislosti na kalibraci monitoru Vašeho zařízení (počítač, mobil, ...).

Osobní odběr možný v Havířově

Materiál:
Klíčová slova:
Hodnocení mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Naposledy prohlíženéVymazat historii

Pomáháme

Vanda žije pouze s maminkou samoživitelkou. Jejich rodinná situace je složitá a náročná. Otec byl v minulosti i vzhledem k jeho závislosti na drogách velmi agresivní vůči matce, není proto ani uveden v rodném listě dítěte. S dcerou se nestýká a ani neplatí výživné.
Tento příběh má aktuálně 3 hlasů
Do konce hlasování zbývá 25 dnů
Rodinu Anežky znám už skoro dva roky jako poradkyně rané péče. Jezdím k nim domů s různými cílenými činnostmi, které pomáhají Anežce s rozvojem jemné i hrubé motoriky nebo předškolními dovednostmi.
Tento příběh má aktuálně 2 hlasů
Do konce hlasování zbývá 25 dnů
Jsme 4členná rodina a žijeme v rodinném domě v malé vesnici. Syn Tom se narodil s celoživotní diagnózou Centrální kongenitální hypoventilační syndrom a k tomu má další přidružená onemocnění. Hodně času trávíme v poslední době v nemocnici, což je pro nás jako rodinu v posledních měsících dost náročné
Tento příběh má aktuálně 5 hlasů
Do konce hlasování zbývá 25 dnů