Přehled všech prodejců

Pagmar
Člen od:
24/05/2022
Zboží prodejce:
1 ks
Oblíbenost:
0 fanoušků

Ahoj, jmenuji se Martina.

Po letech práce s čísly a tabulkami, kdy se výsledek ztrácel v systému jsem byla vyčerpaná a frustrovaná. Rozhodla jsem se pro změnu a začala jsem dělat to, co je vidět, co mě baví a co mi bude dělat radost. Všechny výrobky, které zde nabízím, šiju s láskou a pečlivostí tak, abych se za ně nemusela stydět. Budu ráda, když se vám budou líbit a třeba vás i potěší.

myskymacrame
Člen od:
09/05/2022
Zboží prodejce:
3 ks
Oblíbenost:
1 fanoušků

Jmenuji se Míša, jsem maminka na mateřské dovolené, která objevila kouzlo macramé. Jsem samouk, který tvoří s láskou a radostí. Proto ráda udělám radost i Vám ♥

Stephany
Člen od:
29/04/2022
Zboží prodejce:
1 ks
Oblíbenost:
0 fanoušků
Básničky do kapsy
Člen od:
29/04/2022
Zboží prodejce:
1 ks
Oblíbenost:
1 fanoušků

S jarem narodilo se mládě:
MOJE PRVNÍ KNÍŽKA
Zdravím všechny příznivce četby a veršování. Splnila jsem si svůj velký sen a vydala knížku vlastních dětských veršů. K 20 básničkám nakreslila obrázky ilustrátorka Markéta Králová. Vznikla tak knížka, lépe řečeno sešitek rozměr A6 plný říkanek. Velikost jsem zvolila takovou, aby se vešla do batůžku na výlet, až pojedete vlakem, k mamince do kabelky, až si budete krátit dlouhou chvíli v čekárně u lékaře, také je určena školáčkům, až začnou číst své první řádky… Prostě pro všechny, komu se zalíbí.

Adaki náramky
Člen od:
26/04/2022
Zboží prodejce:
10 ks
Oblíbenost:
1 fanoušků

Najdete zde ručně vyráběné náramky z minerálních kamenů, které jsou známé pro své  úžasné účinky. 

Dílna v srdci Beskyd - Vůně Goralie
Člen od:
22/04/2022
Zboží prodejce:
4 ks
Oblíbenost:
0 fanoušků

 

Vzácný návštěvníku, vítej v tomto prostoru virtuální reality, která však stojí na základu reality fyzické skutečnosti ... nahlédni tedy...

 

Vítám Tě, ve své dílničce, kéž jsi pohlazen dechem neviděných dlaní...provázet Tě slovem bude jejich paní. Jmenuji se Ivana a můžeš se mnou vstoupit do prostoru dílny ... 💗

 

Vůně Goralie

Řemeslná textilní dílna Ivana Di-Giustová. 

Dílna se nachází v srdci kraje Slezských horalů v centru města Jablunkov. Mottem a životní filozofií konání mého i mé vzácné kolegyně a zároveň blízké mnohaleté přítelkyně Marie, je víra v sílu přirozené moudrosti obyčejného života, lidskost, poctivou práci. Hodnoty, které vždy byly blízké prostému lidu tohoto kraje.

 

V dílně  mi v rukou ožívají nové i renovované původní podoby místních krojů. A nebo s Marií vyrábíme oděvy nové, víc blízké moderní době, přesto zdobené tradičními motivy z našeho kraje. 

 

Volná tvůrčí výroba šitých i ručně zpracovaných užitných textilních výrobků, oděvů a doplňků s nádechem tradice a motivů přírody pod označením Vůně Goralie, zas dává možnost se v dílně částečně podílet na výrobě osobám s limitujícím handicapem, které jsou těžce zaměstnatelné.

 

V dílně tak vznikl bezpečný podporující prostor pro získávání a udržení pracovních návyků a osobní pomoci zaměstnanci v jeho životních situacích. Tak je naplněno motto lidskosti, kdy část svého času a energie věnuji se svou kolegyní Marii pomoci bližnímu, ve zkvalitnění možností jeho osobní existence.

 

Děkujeme tedy za podporu, která působí v mnohem širší podobě než je na první zdání vidět.

Ať rostou, kvetou a voní květy Lásky v srdci všem lidem. 🌼💗

 

 

1 2 3 4 5 ... 29